„NIE MARNUJ” – czyli jak bawić się, dbając o przyrodę ?

„NIE MARNUJ” – czyli jak bawić się, dbając o przyrodę ?

lubella

2/19/2019

ok. 7 min


Trend „NIE MARNUJ” staje się coraz bardziej popularny. Widzimy go w mediach społecznościowych, słuchamy o nim w telewizji. Czas na naszą kuchnię! Jak można dołączyć do trendu #NIEMARNUJ?

To proste! BAWIĆ SIĘ!
Po pierwsze – bawić się smakami!

Starając się wykorzystywać wszystko, co mamy w lodówce oraz na półkach, zaczniemy otwierać się na nowe, mniej oczywiste smaki i szukać inspiracji w miejscach do tego stworzonych.

Z pomocą przyjdą nam internetowa wyszukiwarka przepisów – sprawdźcie w naszym serwisie. Została ona tak zaprojektowana, aby móc wpisać w nią zawartość swojej lodówki i otrzymać całe mnóstwo kulinarnych inspiracji. Brak pomysłu na resztki? To już nie jest argument, żeby wyrzucić produkty, których termin się zbliża. Uwielbiam.pl ze swoją wyszukiwarką oraz tysiącami przepisów także dla tych, którzy w sztuce kulinarnej radzą sobie umiarkowanie perfekcyjnie, to nasz najlepszy partner w walce o to, aby marnować mniej jedzenia!

Po drugie – bawić się rodzinnie!

Układanie menu domowego będzie dla dzieci okazją, aby zgłosić rodzicom swoje kulinarne marzenia, a dorosłym pomoże w zaplanowaniu zakupów!

Myślicie, że to może być trudne, bo macie w domu małego niejadka? My mamy na to swój apetyczny sposób. A nawet trzy sposoby.

Sposób 1 – jak malowany, czyli kanapki rysowane… keczupem

Sposób 2 – w kropki, czyli biedronkowa potrawka

Sposób 3 – zaglądający z gniazdka, czyli kurczaki w gniazdkach makaronowych

Planer
Ulubione
Szukaj
Przepisy
Artykuły