CHWYTAJ DŻEM ŁOWICZ W MANEKINIE!

CHWYTAJ DŻEM ŁOWICZ W MANEKINIE!

Łowicz

2/7/2024

ok. 1 min


Pyszna współpraca marki Łowicz z siecią restauracji Manekin to część działań związanych z nową platformą komunikacyjną o haśle „Chwytaj Dżem!”. Restauracje Manekin są największą siecią naleśnikarni w Polsce, liczącą aż 15 restauracji w 10 miastach! Marka poprzez współpracę z Manekinem kontynuuje misję zmiany codziennych potraw w coś przyjemnie apetycznego, dzięki dodaniu dżemu Łowicz.

W ramach współpracy powstało nowe, pyszne menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W restauracjach nie zabraknie również odpowiedniej ilości dedykowanych materiałów, a wsparciem dla dalszej współpracy marki Łowicz z Manekinem, będą działania szerokiego grona influencerów, którzy odwiedzą restaurację i spróbują przygotowanych nowości. Dodatkowo w jednym z najbardziej popularnych lokali, który znany jest z ogromnych kolejek marka będzie rozgrzewać gości gorącą herbatą z dodatkiem dżemu Łowicz!

Współpraca marki Łowicz wraz z Manekinem rozpoczęła się 02.02.2024, czyli w dzień Naleśnika i potrwa aż do 23.02.2024. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i spróbowania przygotowanych przez markę Łowicz propozycji, wśród których znajdziecie:

🍓 Malinową słodycz – naleśnik z mascarpone, białą czekoladą i dżemem malinowym Łowicz

🍓 4 sery z wiśnią – serowy naleśnik z dodatkiem żurawiny i dżemu wiśniowego Łowicz

🍓 Wytrawny w towarzystwie porzeczki – naleśnik z wołowiną, serem, szpinakiem i dodatkiem dżemu porzeczkowego Łowicz

🍓 Truskawkowy smak dzieciństwa – zestaw pancakes z Manekinellą czekoladową i dżemem truskawkowym Łowicz

Listę lokali możecie znaleźć pod linkiem:

Agencja reklamowa: Agencja DDB

Planer
Ulubione
Szukaj
Przepisy
Artykuły