Młodzi ludzie lubią zdobywać wiedzę poprzez angażujące zadania i ciekawe doświadczenia. W Akademii Uwielbiam dobrze o tym wiemy, dlatego chcemy pomóc Państwu w edukowaniu uczniów o prawidłowym stylu życia. Zachęcamy do wzięcia udziału w Programie i przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć. Jak to zrobić?

Ankieta podsumowująca Akademię Uwielbiam

Jak wziąć udział w programie? To tylko kilka prostych kroków!

Regulamin programu "Akademia Uwielbiam"

Nauczycielu zgłoś swoją szkołę do Programu!

 

Scenariusz pierwszej lekcji

Przeprowadź inspirujące zajęcia dla uczniów i poszerz ich wiedzę na temat właściwego trybu życia, roli aktywności sportowej oraz odpowiedniego doboru produktów żywnościowych. W materiałach znajdują się również informacje w zakresie przeciwdziałania marnowaniu żywności a także porady i ciekawostki w zakresie samodzielnego przyrządzania posiłków, gotowania oraz spędzania czasu przy stole z najbliższymi. Kompleksowy scenariusz zajęć i prezentacja multimedialna pomogą uatrakcyjnić zajęcia dla uczniów. Inspiruj uczniów do odkrywania wiedzy, zachęcaj ich do pracy grupowej, pobudź do dyskusji. Zaloguj się, aby pobrać materiały.

Zgłoszenie do konkursu szkolnego

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją jaka ma miejsce jesteśmy zobowiązani wydłużyć termin realizacji naszego programu, a także wypełniania Ankiet podsumowujących. Informujemy, że termin realizacji Programu mija 20 maja 2020r.
O wszystkich kolejnych aktualnościach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie.

Pytania i odpowiedzi
dla nauczyciela i ucznia

BRAND BOX

}