Młodzi ludzie lubią zdobywać wiedzę poprzez angażujące zadania i ciekawe doświadczenia. W Akademii Uwielbiam dobrze o tym wiemy, dlatego chcemy pomóc Państwu w edukowaniu uczniów o prawidłowym stylu życia. Zachęcamy do wzięcia udziału w Programie i przeprowadzenia atrakcyjnych zajęć. Jak to zrobić?

Jak wziąć udział w programie? To tylko kilka prostych kroków!

Regulamin programu "Akademia Uwielbiam"

 

Scenariusz pierwszej lekcji

Przeprowadź inspirujące zajęcia dla uczniów i poszerz ich wiedzę na temat właściwego trybu życia, roli aktywności sportowej oraz odpowiedniego doboru produktów żywnościowych. W materiałach znajdują się również informacje w zakresie przeciwdziałania marnowaniu żywności a także porady i ciekawostki w zakresie samodzielnego przyrządzania posiłków, gotowania oraz spędzania czasu przy stole z najbliższymi. Kompleksowy scenariusz zajęć i prezentacja multimedialna pomogą uatrakcyjnić zajęcia dla uczniów. Inspiruj uczniów do odkrywania wiedzy, zachęcaj ich do pracy grupowej, pobudź do dyskusji.  

Lekcja 1

 

Scenariusz drugiej lekcji

Jako podsumowanie wiedzy zdobytej w trakcie lekcji pierwszej przygotowaliśmy grę, która pomoże utrwalić wiedzę uczniów na temat właściwego trybu życia, roli aktywności sportowej oraz odpowiedniego doboru produktów żywnościowych, tematyki przeciwdziałania marnowaniu żywności a także samodzielnego przyrządzania posiłków. Elementy aktywnej i zdrowej rywalizacji zastosowane w grze będą dodatkowym atutem. Życzymy powodzenia! 

Lekcja 2

Pytania i odpowiedzi
dla nauczyciela i ucznia

BRAND BOX

}